2023 TUREB Uygulama Eğitim Gezileri

  • Anasayfa
  • 2023 TUREB Uygulama Eğitim GezileriKayıt İşlemleri Sırasıyla Nasıl Olmalı?

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda, belirtilen tarihlerde katılacağınız turun gerçekleştirmesi şeklinde, uygulama gezinizin süreci tamamlanacaktır.

Uygulama gezileriyle ilgili tüm yazışmalar ug@esmeraldatur.com e-posta adresimizden yapılacaktır. Diğer e-posta adreslerimize yapılan gönderimler, mail trafiğinin yoğunluğu nedeniyle dikkate alınamayacaktır.

Güncel bilgilendirmeler için sayfayı takip ediniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Dekont açıklama bölümünde “katılımcı ad – soyad ve katılacağınız bölgelerin” eksiksiz olarak yazılması gerekmektedir. Dekontunuzu bize e-posta veya başka bir şekilde göndermenize gerek yoktur. Ekibimiz sistemden görüntüleyebilmektedir.

Formda belirtilen programlarda birbirini hem tarih hem coğrafi olarak takip eden turlar için bölgeler arası geçişler iniş-biniş yapmadan aynı otobüs ile devam etmektedir.

Formda başında (*) işareti bulunan turlar coğrafi olarak birbirini takip etse dahi tarihleri farklı olduğu için bölge geçişlerini kendi imkanınız ile sağlamanız gerekmektedir.

Tureb RBS'ye isim belirterek yapmış olduğunuz, oda arkadaşı eşleştirme talepleriniz; başvuru esnasında birbirinizi belirtmiş olmanız durumunda ve her iki kişinin de seçtiği bölgelerin tamamı birebir, birbiri ile aynıysa, her iki başvuru sahibinin kayıt sırası dikkate alınıp değerlendirilerek, şartlar dahilinde karşılanmaya çalışılacaktır.
Hayır. Öncelikle RBS kaydınızın tamamlanmış olması gereklidir, sonrasında bu sayfa üzerinde yer alan formu doldurmalısınız.
Single oda talebiniz RBS kayıt sıranız ve her bir tur tarihinin single oda kontenjanı doğrultusunda karşılanabilmektedir.
Evet. Single oda talebinizin karşılanamadığı durumlarda, ödemiş olduğunuz single oda farkı iade edilecektir.

Bölgelerde gezilecek yerler


TUREB Uygulama Eğitim Gezileri’nde, ilgili bölgede il il gezilecek yerlerin listesine aşağıdaki butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Aynı programın içinde bölgeler birbirinin devamı şeklinde planlandığı ve tek tek veya 2 ‘si, 3’ü, 4’ü birlikte tercih edilebilir olduğu için başlangıç-bitiş noktalarına göre program içerikleri aynı kalmakta, ancak akışları/ uygulaması değişmektedir. Bu nedenle her turun farklı tarihlerde, farklı programları bulunmaktadır. Bu nedenle program içeriklerindeki gezilecek yerler bilgi amaçlı paylaşılmıştır. Gideceğiniz tarihe ait detaylı program tur tarihinizden en geç on beş gün öncesinde detaylı bilgilendirme maili ile tarafınıza iletilecektir.
Tur Tarihleri


Katılmak istediğiniz bölgelerin tur tarihlerini aşağıdaki formun Lütfen Katılacağınız Bölgeleri Seçiniz kısmında seçiminizi yaptıktan sonra görüntüleyebilirsiniz.


  • Esmeralda Tur tarafından 2023 döneminde gerçekleştirilecek TUREB Uygulama Eğitim Gezileri'nde, birbirini tarih ve coğrafi olarak takip eden bölge turlarındaki bölgeler arası geçişler, iniş-biniş yapmadan aynı otobüsle gerçekleştirilecektir. Başında * işareti bulunan tarihlerdeki programlar için bölge geçişlerini kendi imkanınız ile sağlamanız gerekmektedir. Tur katılım durumunuz, formda gözüken programların tarihlerinden farklıysa, acentemizi arayınız.

  • 0312 99 00 55529/09/2023 tarihinden itibaren form ile kayıt alınmamaktadır. Henüz kaydınızı tamamlamadıysanız bize ug@esmeraldatur.com üzerinden veya 0312 99 00 555'i arayarak ulaşabilirsiniz.


Tur Ücretleri


İç Anadolu

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

11.700 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

12.060 ₺

Single Oda (Havale/EFT)

15.800 ₺

Single Oda
(Kredi Kartı Tek Çekim)

16.290 ₺

Ege

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

12.400 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

12.785 ₺

Single Oda (Havale/EFT)

16.500 ₺

Single Oda
(Kredi Kartı Tek Çekim)

17.010 ₺

Marmara

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

13.450 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

13.865 ₺

Single Oda (Havale/EFT)

17.950 ₺

Single Oda
(Kredi Kartı Tek Çekim)

18.505 ₺

Akdeniz

Nakit Ödeme (Havale/EFT)

12.700 ₺

Kredi Kartı Tek Çekim

13.095 ₺

Single Oda (Havale/EFT)

16.900 ₺

Single Oda
(Kredi Kartı Tek Çekim)

17.425 ₺


Taksitli İşlemler İle İlgili Bilgilendirme:


Ödeme Yöntemleri


Havale / EFT İşlemleri için Banka Hesap Bilgileri:

Banka hesabımıza KATILIMCI AD-SOYAD-KATILACAĞI BÖLGE(LERİ) belirterek ödeme gerçekleştirebilirsiniz

Ziraat Bankası:

Hesap Adı: Esmeralda Uluslararası Turizm Ticaret Danışmanlık ve Taahhüt Limited Şirketi

Iban No: TR 2800 0100 0833 4796 7530 5011


Kredi Kartı (Tek Çekim):

Kredi kartı ile tek çekim ödeme yöntemini kullanmak için aşağıda yer alan butona veya buraya tıklayarak ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sisteme ödeme tutarını girerken nokta(.) veya virgül(,) kullanmayınız.

Tek Çekim Ödeme Sayfası

Kredi Kartı (Taksit):

Eğer formda ödeme yöntemi olarak taksitli ödemeyi seçtiyseniz tarafınıza sms ve/veya eposta yoluyla, sitemiz üzerindeki formu gönderdikten sonraki 1 ila 3 iş günü içerisinde ödeme linki gönderilecektir

Gelen sms veya e-mail yolu ile bildirilen link(ler) üzerinden belirtilen süre içerisinde ödeme seçiminizi yaparak işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.


Ödemenizi tamamladıktan sonra, acentemizden teyit almanıza gerek bulunmamaktadır. Ödeme belgeniz teyit niteliğindedir. İşlemin tamamlanmış olduğu ile ilgili bilgilendirmeyi/dekontunuzu tur/hizmet bitimine kadar saklayınız.


Sormak istediğiniz hususları ug@esmeraldatur.com e-posta adresimize Ad, Soyad & İletişim Cep Numaranızı ekleyerek iletebilirsiniz.