0312 231 88 55 (pbx)

M.I.C.E.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana faaliyet gösterdiğimiz M.I.C.E sektöründe pek çok ilke imzamızı attık. Halen ulusal ve uluslararası kurumsal firmalara toplantı, etkinlik yönetimi ve yurtdışı seyahatler gibi konularda çözüm ortaklığı yapıyoruz. M.I.C.E sektörünün öncü ve köklü kuruluşlarından biri olarak TURSAB üyeliklerinin tüm gerekliliklerini yerine getirirken, sınır tanımayan hizmet anlayışımız ile yurtiçinde olduğu gibi dünyanın her yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ekibimizin planlama ve tasarım konusundaki becerisini yenilikçi yaklaşımlarımızla hızlı ve hedef odaklı çalışmalara dönüştürürken aktif, etkili, güvenilir, yaratıcı ve akılcı uygulamalarımız ile amacına en uygun çözümler üretiyoruz. Dünyayı yakından takip ederek en son teknoloji ve trendleri organizasyonlarımıza yansıtıyor, tüm bu etkinlikleri referans havuzumuzdan aldığımız güç ve motivasyon ile gerçekleştiriyoruz.

Her biri konusunda ihtisas sahibi olan profesyonel ekibimiz, güçlü finans yapımız ve Kalite Politikamız ile kurumsal müşterilerimiz için en mükemmel uygulamaları hayata geçiriyoruz. Bunu yaparken de kaliteli hizmet ve çağdaş işletmecilik anlayışımız ile hareket ediyoruz.

Aldığımız takdir ve ödüllerle yıldan yıla daha da güçlenerek, müşterilerimize katkıda bulunurken, M.I.C.E sektörüne de ivme kazandırmaya devam ediyoruz.

Image